Projeler

Rantasalmi

Akıl ve duygu karşılaşma Plaj Boğazı
LamecoLog-lamine ve Ekorex termal kereste sağduyu hususlar ve sıcak bir atmosfer birleştiren Home için ses için bir çerçeve oluşturmak için. Sağlayabilir tek doğanın kendi malzemelerdir özelliklerini keşfedin. Enerji tasarruflu günlük ev akıllı bir seçimdir.


LAMECOLOG-lamine günlükleri
1. LamecoLog-günlük ev sıcak
İyi ısı yalıtım özellikleri yumuşak ağaç ile birlikte Lamine günlükleri vääntymättömyys ve boyutsal doğruluk LamecoLog-günlük ev ekolojik ve enerji tasarruflu bir olmasını sağlayacaktır.
2. LamecoLog-günlük ev tamamen plastik ücretsizdir
Doğal malzeme, ahşap iç mekan hava nemi dalgalanmaları eşitler. Hatta yapışkan eklem net gibi yüzey lamine nefes sağlamak için katkıda bulunur ve güvenli, alerji dostu bir seçim olduğu kanıtlanmıştır.
3. LamecoLog-günlük ev boyutsal doğru
Üretim süreci, başlangıçta, kurutulmuş sıralanır ve teftiş kereste lameller rendelenir. Sonra, yine laatulajitellut lamel suurjaksopuristimella yapıştırılmış ve hirreksi rendelenmiş edilir. LamecoLog-lamine günlükleri arkasında boyutsal doğruluk, modern üretim süreci yönetilir ve kereste sadece en iyi parçası için nitelikli vardır lamine ahşap, yapıştırılır.
4. LamecoLog-kereste duvar dayanıklı
Dış yüzeyinin LamecoLog ev log duvar yapısı her zaman özenle Fin ahşap seçilmiş kalp bölünmüş vardır. Yaz ve kış blizzards sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Yıl sonra.
Ekorex ISI LOG
1. Ekorex günlük ev sıcak
Ekorex günlük ev duvar yapısı en katı ısı yalıtım gereksinimleri gereksinimlerini karşılamaktadır. Tüm boşlukları doldurmak için ahşap lif ve yapılara yapışır. Duvar yüzeyleri sıcak kalır ve çizilmiş hissetmiyorum. Ayrıca, ses yalıtımı yapısı mükemmel.
Sahip 2. Ekorex günlük ev tamamen plastik ücretsizdir
Ekorex günlük ev duvar yapısı yerine plastik hava bariyeri kağıt kullanılır. Tamamen puukuituinen yapı doğal ağaç olarak davranır. Kapalı hava nemi dalgalanmaları eşitler. Ekorex günlük ev yaşamak ve kolay nefes için iyi bir yerdir.
3. Ekorex günlük ev painumatona olduğunu
Ekorex ev duvar yapısı güçlü bir dikey çerçeve vardır. Bunun bir sonucu olarak, çöküntülerin tipik geleneksel günlük yapımı olamaz. Yapı çoklu ölçekli ve çok belirgin ahşap binaların uygulanmasını sağlamaktadır.
4. Ekorex günlük ev, birçok olasılık
Ekorex yapısı, bu tür bir tuğla, cam, taş gibi malzemeler, çeşitli birleştirmek mümkündür. Painumavaroja eve günlük alt üzerinde olması ve ölçekleme kolay aralığında yapmak için gerekli olmadığından. Pencere ve kapılar binanın çerçeve içine sıkıca ve sıkıca sabitlenir.
Seçtiğiniz 5. İç Malzemeleri özgürlük
Iç duvar yüzeyleri, diyelim ki, papered, kiremitli veya boyanabilir eve giriş Ekorex. Istediğiniz kadar ağaç da aynen görüntülenebilir.
6. Orijinal günlük dış cephe
Kalp bölünmüş, dış yüzeyinin Ekorex günlük ev duvar yapısı özenle Fin ahşap seçilmiş. Yaz ve kış blizzards sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Yıl sonra.

yükleniyor..

Dosyalar